Laptop Lenovo IdeaPad Slim 3 – Processor: Intel Core i7-13620H, Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch + Bag
30,800 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
40
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor generation | 13620H |
| Processor operating speed | up to 4.4 GHz |
| Cache Memory | 12 MB |
| Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR5 |
| RAM operating speed | 4800 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| screen resolution | 1920×1080 |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Lenovo IdeaPad Slim 3 – Processor: Intel Core i7-13620H, Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch + Bag” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i5-13450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – RTX 3050 6GB – 15.6″ FHD 120Hz
Rated 0 out of 5
In stock
47,200 EGPLenovo LOQ 15IAX9 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650HX – RTX 3050 6GB – 16GB RAM – 512GB SSD – 15.6″ FHD 144Hz
Rated 0 out of 5
In stock
50,900 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.