Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 – Processor: AMD Ryzen 7 – 5800H , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: 6GB Nvidia GeForce RTX 3060 , Display:15.6-Inch 120Hz
43,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
40
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processor generation | 5800H |
| Processor operating speed | up to 3.3 GHz |
| Cache Memory | 18 MB |
| Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 3200 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 6GB Nvidia GeForce RTX 3060 |
| screen resolution | 1920×1080 120Hz |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 – Processor: AMD Ryzen 7 – 5800H , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: 6GB Nvidia GeForce RTX 3060 , Display:15.6-Inch 120Hz” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Lenovo LOQ Gaming Laptop – Intel Core i5-12450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – NVIDIA RTX 2050 4GB – 15.6″ FHD
Rated 0 out of 5
In stock
36,900 EGPHP Victus 15-fa2025ia Laptop – Core i5-13420H – RTX 2050 4GB – 8GB RAM – 512GB SSD – 15.6” FHD 144Hz – Mica Silver
Rated 0 out of 5
In stock
38,000 EGPDell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i5-13450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – RTX 3050 6GB – 15.6″ FHD 120Hz
Rated 0 out of 5
In stock
47,200 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.