Laptop Dell Latitude 5400 FHD , Processor: Intel Core i5-8300U, Ram: 8GB , Storage: 256GB , Graphics Card: Intel UHD Graphics 620 , Display: 14-Inch
7,950 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
42
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Processor | Intel core i5 |
| Processor generation | 8365U |
| Processor operating speed | up to 4.1 GHz |
| Cache Memory | 6 MB |
| The Ram | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2666 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 256 GB |
| Hard disk type | SSD M.2 NMme |
| Wieght | 1.48 Kg |
| Graphics card | Intel UHD Graphics 620 |
| screen resolution | (1920 x 1080) |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Dell Latitude 5400 FHD , Processor: Intel Core i5-8300U, Ram: 8GB , Storage: 256GB , Graphics Card: Intel UHD Graphics 620 , Display: 14-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell Latitude 7280 Laptop – Intel Core i5-7200U – 8GB RAM – 256GB SSD – 12.5″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
7,500 EGPHP ProBook 445 G7 Laptop – AMD Ryzen 7 4700U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ – Work & Study Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
11,500 EGPDell Latitude 3510 Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
11,500 EGPDell Latitude 3520 Laptop – Intel Core i5-1135G7 – 8GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
12,950 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.