Laptop Dell G15 5515 , Processor: AMD Ryzen 5 – 5600H , Ram: 8GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card : 4GB Nvidia RTX 3050 , Display: 15.6-Inch FHD , 120HZ
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
40
People watching this product now!
Categories: Laptop, Laptop New
Tag: Laptop Dell New
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Processor generation | 5600H |
| Processor operating speed | 1.7 GHz Up To 4.7 GHz |
| Cache Memory | 16 MB |
| Ram | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 3600 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 4GB Nvidia RTX 3050 |
| screen resolution | (1920 x 1080) FHD 120HZ |
Additional information
| Brand |
Dell |
|---|
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Dell G15 5515 , Processor: AMD Ryzen 5 – 5600H , Ram: 8GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card : 4GB Nvidia RTX 3050 , Display: 15.6-Inch FHD , 120HZ” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
15.6″ Frameless Laptop Screen – 30-Pin HD / FHD Replacement
SKU:
LSC010
Rated 0 out of 5
In stock
2,700 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.