Touch
Hp ProBook x360 435 G7, Processor: Amd Ryzen 7 Pro 4750U , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: AMD Radeon Vega Graphics , Display:14-Inch (x360)
15,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
28
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Tag: Touch
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Processor | AMD |
| Processor Generation | Ryzen 7 Pro 4750U |
| Clock Speed | up to 3.9GHz |
| Total Cores | 4 |
| Total Threads | 8 |
| Cache Memory | 6 MB |
| Memory Size | 16 GB |
| Memory Clocking | 2400 MHz |
| Memory Technology | DDR4 |
| Memory Max Expand To | 32 GB |
| Hard Disk Capacity | 512 GB |
| Hard Disk Number | 1 |
| Hard Disk Type | SSD |
| Graphic Card | AMD Radeon Vega Graphics |
| Display Size | 14 |
| Display Resolution | FHD (1920*1080) x360 |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Hp ProBook x360 435 G7, Processor: Amd Ryzen 7 Pro 4750U , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: AMD Radeon Vega Graphics , Display:14-Inch (x360)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell Latitude 7280 Laptop – Intel Core i5-7200U – 8GB RAM – 256GB SSD – 12.5″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
7,500 EGPDell Latitude 7410 Laptop – Intel Core i7-10610U – 16GB RAM – 256GB SSD – Intel UHD Graphics – 14″ FHD
Rated 0 out of 5
In stock
12,500 EGPHP EliteBook 840 G7 Touch Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ Touch Display
Rated 0 out of 5
In stock
13,000 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.