Touch
HP EliteBook 1040 G7 (laptop & Tablet) 4K, Processor: Intel Core i7-10810U, Storage: 512GB SSD, Ram: 16GB , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display: 14-Inch
21,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
24
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Tag: Touch
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor generation | 10810U |
| Processor operating speed | Up to 3.6 GHz |
| Number of cores | 4 |
| Number of tasks in time | 8 |
| Cache Memory | 6 MB |
| The Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2666 MHz |
| Maximum RAM | 64 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| screen resolution | 4K( 3840 x 2160) TOUCH |
| Screen Size | 14 inches |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “HP EliteBook 1040 G7 (laptop & Tablet) 4K, Processor: Intel Core i7-10810U, Storage: 512GB SSD, Ram: 16GB , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display: 14-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
HP ProBook 640 G3 Laptop – Intel Core i5-7300U – 8GB RAM – 256GB SSD – Intel UHD Graphics 620 – 14″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
7,500 EGPDell Latitude 7280 Laptop – Intel Core i5-7200U – 8GB RAM – 256GB SSD – 12.5″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
7,500 EGPDell Latitude 7410 Laptop – Intel Core i7-10610U – 16GB RAM – 256GB SSD – Intel UHD Graphics – 14″ FHD
Rated 0 out of 5
In stock
12,500 EGPHP EliteBook 840 G7 Touch Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ Touch Display
Rated 0 out of 5
In stock
13,000 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.