Laptop Lenovo ThinkPad X1 Tablet Processor : Core i7-7Y75 , Ram: 16GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card : Intel HD Graphics 615 , Display: 12-Inch , Touch Screen
13,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
52
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Description
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor Generation | 7Y75 |
| Clock Speed | 2.3 GHz Up To 3.6 GHz |
| Cache Memory | 4 MB |
| Memory Size | 16 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Memory Clocking | 2133 MHz |
| Memory Max Expand To | 20 GB |
| Hard Disk Capacity | 256 GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Hard Disk Number | 1 |
| Graphic Card | Intel UHD Graphics 620 |
| Display Resolution | FHD (1920*1080) |
| Display Size | 12 Inch Touch Screen |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Lenovo ThinkPad X1 Tablet Processor : Core i7-7Y75 , Ram: 16GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card : Intel HD Graphics 615 , Display: 12-Inch , Touch Screen” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
HP ProBook 440 G7 Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ – Work & Study Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
11,900 EGPDell Latitude 5420 – Intel Core i5-1145G7 / 8GB RAM / 256GB SSD / Intel UHD Graphics / 14″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
12,500 EGPHP ProBook 450 G7 Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Display – Intel UHD Graphics
Rated 0 out of 5
In stock
13,900 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.