“Dell Latitude 5500 Laptop – Intel Core i7-8665U – 16GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Business Laptop” has been added to your cart. View cart
Lenovo Thinkbook 15 – Intel® Core™i5-1135G7 – 8GB – 1TB – NVIDIA® GeForce® MX450 2GB – 15.6″ FHD – Mineral Gray
28,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
66
People watching this product now!
Categories: Laptop, Laptop New
Description
| Model | Lenovo Thinkbook 15 |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor Generation | 11th Generation |
| Processor Information | 11th gen Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 8M Cache, up to 4.20 GHz |
| RAM | 8 GB |
| RAM Information | 8GB DDR4 |
| Hard Disk Capacity | 1 Tera |
| Hard Disk Type | 1TB HDD |
| Graphics Card | NVIDIA® GeForce® MX450 |
| Graphics Card Details | NVIDIA® GeForce® MX450 2GB |
| Display Type | 15.6″ FHD (1920×1080) |
| Display Size | 15.6 inches |
| I/O Ports | – |
| Speaker | Stereo Speakers |
| OPERATING SYSTEM | Free Dos |
| Product Warranty | 1 Year |
Additional information
| Brand |
Lenovo |
|---|
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Lenovo Thinkbook 15 – Intel® Core™i5-1135G7 – 8GB – 1TB – NVIDIA® GeForce® MX450 2GB – 15.6″ FHD – Mineral Gray” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i5-13450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – RTX 3050 6GB – 15.6″ FHD 120Hz
Rated 0 out of 5
In stock
47,200 EGPLenovo Legion 5 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650H – 16GB RAM – 512GB SSD – NVIDIA RTX 5050 8GB – 15.6″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
69,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.