Laptop Lenovo IdeaPad 3 – Processor: Intel® Core™ i3-1115G4 , Ram: 4GB , Storage: 1TB HDD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch
12,900 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
50
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i3-1115G4 |
| Processor generation | 1115G4 |
| Processor operating speed | 1.8 GHz up to 4.3 GHz |
| Cache Memory | 4 MB |
| Ram | 4 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 3200 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| Hard disk type | HDD |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| screen resolution | 1920*1080 |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Lenovo IdeaPad 3 – Processor: Intel® Core™ i3-1115G4 , Ram: 4GB , Storage: 1TB HDD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
HP Victus 15-fa2025ia Laptop – Core i5-13420H – RTX 2050 4GB – 8GB RAM – 512GB SSD – 15.6” FHD 144Hz – Mica Silver
Rated 0 out of 5
In stock
38,000 EGPDell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i5-13450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – RTX 3050 6GB – 15.6″ FHD 120Hz
Rated 0 out of 5
In stock
47,200 EGPHP Victus 16-r1040nia Gaming Laptop – Core i7-14650HX – RTX 3050 6GB – 16GB DDR5 – 512GB SSD – 144Hz Full HD
Rated 0 out of 5
In stock
54,700 EGPLenovo Legion 5 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650H – 16GB RAM – 512GB SSD – NVIDIA RTX 5050 8GB – 15.6″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
69,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.