Laptop Lenovo V15 – Processor: Intel Core i3-10110U , Ram: 4GB , Storage: 1TB HDD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch
17,300 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
26
People watching this product now!
Categories: Laptop, Laptop New
Description
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 |
| Processor generation | 10110U |
| Processor operating speed | Up To 3.4 GHz |
| Cache Memory | 4 MB |
| Ram | 4 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2666 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| Hard disk type | HDD |
| Graphics card | Intel® HD Graphics |
| screen resolution | 1366×768 |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Lenovo V15 – Processor: Intel Core i3-10110U , Ram: 4GB , Storage: 1TB HDD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell Latitude 5400 Laptop – Intel Core i5-8265U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
8,500 EGPLenovo LOQ Gaming Laptop – Core i5-12450HX – RTX 2050 4GB – 12GB DDR5 – 512GB SSD – 144Hz Display
Rated 0 out of 5
In stock
35,500 EGPLenovo IdeaPad Slim 3 15IR Laptop – Intel Core i7-13620H – 16GB DDR5 RAM – 512GB SSD – Intel Graphics – 15.6″ FHD
Rated 0 out of 5
In stock
41,300 EGPDell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i5-13450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – RTX 3050 6GB – 15.6″ FHD 120Hz
Rated 0 out of 5
In stock
47,200 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.