“2B (CV498) Converter audio from smart phone 3.5 mm socket Female to two socket PC (Mic + Headphone) Male” has been added to your cart. View cart
Laptop Lenovo Legion 5 – Processor: Intel Core i7 – 12700H , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD, Graphics Card: 4GB Nvidia GeForce RTX 3050 Ti , Display:15.6-Inch 165 Hz
65,000 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
67
People watching this product now!
Categories: Laptop, Laptop New
Description
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor generation | 12700H |
| Processor operating speed | up to 4.2 GHz |
| Cache Memory | 16 MB |
| Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 3200 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 4GB Nvidia GeForce RTX 3050 Ti |
| screen resolution | 1920*1080 165 Hz |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Lenovo Legion 5 – Processor: Intel Core i7 – 12700H , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD, Graphics Card: 4GB Nvidia GeForce RTX 3050 Ti , Display:15.6-Inch 165 Hz” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i5-13450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – RTX 3050 6GB – 15.6″ FHD 120Hz
Rated 0 out of 5
In stock
47,200 EGPLenovo LOQ 15IAX9 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650HX – RTX 3050 6GB – 16GB RAM – 512GB SSD – 15.6″ FHD 144Hz
Rated 0 out of 5
In stock
50,900 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.