Laptop Lenovo IdeaPad 5 – Processor: Intel Core i7-1165G7, Ram: 8GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: 2GB NVIDIA GeForce MX450 , Display:15.6-Inch
29,000 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
70
People watching this product now!
Categories: Laptop, Laptop New
Description
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor generation | 1165G7 |
| Processor operating speed | up to 4.7 GHz |
| Cache Memory | 12 MB |
| Ram | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 3200 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 256 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 2GB NVIDIA GeForce MX450 |
| screen resolution | 1920×1080 |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Lenovo IdeaPad 5 – Processor: Intel Core i7-1165G7, Ram: 8GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: 2GB NVIDIA GeForce MX450 , Display:15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Lenovo LOQ Gaming Laptop – Intel Core i5-12450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – NVIDIA RTX 2050 4GB – 15.6″ FHD
Rated 0 out of 5
In stock
36,900 EGPDell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i5-13450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – RTX 3050 6GB – 15.6″ FHD 120Hz
Rated 0 out of 5
In stock
47,200 EGPLenovo Legion 5 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650H – 16GB RAM – 512GB SSD – NVIDIA RTX 5050 8GB – 15.6″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
69,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.