-14%
Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 – Processor: Intel Core i5-11300H , Ram: 8GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: 4GB Nvidia GeForce RTX 3050 , Display:15.6-Inch
38,200 EGP Original price was: 38,200 EGP.33,000 EGPCurrent price is: 33,000 EGP.
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
70
People watching this product now!
Categories: Laptop New, Offers
Description
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor generation | 11300H |
| Processor operating speed | up to 4.4 GHz |
| Cache Memory | 8 MB |
| Ram | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 3200 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 4GB Nvidia GeForce RTX 3050 |
| screen resolution | 1920×1080 IPS |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 – Processor: Intel Core i5-11300H , Ram: 8GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: 4GB Nvidia GeForce RTX 3050 , Display:15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Lenovo LOQ Gaming Laptop – Core i5-12450HX – RTX 2050 4GB – 12GB DDR5 – 512GB SSD – 144Hz Display
Rated 0 out of 5
In stock
35,500 EGPHP Victus 16-r1049 Gaming Laptop – Core i7-14700HX – RTX 4060 8GB – 16GB DDR5 – 1TB SSD – 144Hz Full HD – Blue
Rated 0 out of 5
In stock
71,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.