Touch
Laptop HP Zbook 14U G5 Touch , Processor: Intel Core i7-8650U , Ram:8GB DDR4 , Storage: 512GB SSD , Graphics Card :4GB Amd Radeon Pro Wx 3200, Display: 14-Inch
13,950 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
54
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Tag: Touch
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Processor | Intel core i7 |
| Processor generation | 8650U |
| Processor operating speed | 2.3 GHz Up To 4.0GHz |
| Number of cores | 4 |
| Number of tasks in time | 8 |
| Cache Memory | 8 MB |
| The Ram | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2133 MHz |
| Maximum RAM | 64 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 4GB AMD RADEON PRO WX 3200 |
| screen resolution | FHD (1920*1080) Touch |
| Screen Size | 14 inches |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop HP Zbook 14U G5 Touch , Processor: Intel Core i7-8650U , Ram:8GB DDR4 , Storage: 512GB SSD , Graphics Card :4GB Amd Radeon Pro Wx 3200, Display: 14-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
HP ProBook 640 G3 Laptop – Intel Core i5-7300U – 8GB RAM – 256GB SSD – Intel UHD Graphics 620 – 14″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
7,500 EGPDell Latitude 7280 Laptop – Intel Core i5-7200U – 8GB RAM – 256GB SSD – 12.5″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
7,500 EGPDell Latitude 3510 Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
11,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.