Laptop Dell Vostro 3520 – Processor: Intel core i5-1235U , Ram: 8GB , Storage: 512 GB SSD , Graphics Card: 2GB Nvidia® GeForce MX550 , Display:15.6-Inch
29,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
49
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor generation | 1235U |
| Processor operating speed | Up To 4.4 GHz |
| Cache Memory | 12 MB |
| Ram | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2666 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 2GB Nvidia® GeForce MX550 |
| screen resolution | (1920 x 1080) |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Dell Vostro 3520 – Processor: Intel core i5-1235U , Ram: 8GB , Storage: 512 GB SSD , Graphics Card: 2GB Nvidia® GeForce MX550 , Display:15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Lenovo LOQ Gaming Laptop – Core i5-12450HX – RTX 2050 4GB – 12GB DDR5 – 512GB SSD – 144Hz Display
Rated 0 out of 5
In stock
35,500 EGPLenovo LOQ 15IAX9 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650HX – RTX 3050 6GB – 16GB RAM – 512GB SSD – 15.6″ FHD 144Hz
Rated 0 out of 5
In stock
50,900 EGPDell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650HX – 16GB DDR5 – 512GB SSD – RTX 4050 6GB – 15.6″ FHD 165Hz
Rated 0 out of 5
In stock
63,700 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.