“HP Victus 15-fa1103 Gaming Laptop – Intel Core i5-13420H – 8GB DDR4 – 512GB SSD – RTX 3050 6GB – 15.6″ FHD 144Hz – Blue” has been added to your cart. View cart
Laptop Dell Vostro 3520 – Processor: Intel core i5-1235U , Ram: 8GB , Storage: 256 GB SSD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch
19,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
69
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor generation | 1235U |
| Processor operating speed | Up To 4.4 GHz |
| Cache Memory | 12 MB |
| Ram | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2666 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 256 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| screen resolution | (1920 x 1080) |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Dell Vostro 3520 – Processor: Intel core i5-1235U , Ram: 8GB , Storage: 256 GB SSD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
HP Victus 16-r1049 Gaming Laptop – Core i7-14700HX – RTX 4060 8GB – 16GB DDR5 – 1TB SSD – 144Hz Full HD – Blue
Rated 0 out of 5
In stock
71,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.