Laptop Dell Vostro 3515 – Processor: Amd Ryzen7-3700U , Ram: 8GB , Storage: 512 GB SSD , Graphics Card: Amd Radeon 10 , Display:15.6-Inch
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
27
People watching this product now!
Categories: Laptop, Laptop New
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processor generation | 3700U – Quad core |
| Processor operating speed | 2.3 GHz Up To 4.0 GHz |
| Cache Memory | 4 MB |
| Ram | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2400 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | Amd Radeon Vega 10 |
| screen resolution | (1920 x 1080) |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Dell Vostro 3515 – Processor: Amd Ryzen7-3700U , Ram: 8GB , Storage: 512 GB SSD , Graphics Card: Amd Radeon 10 , Display:15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Lenovo LOQ Gaming Laptop – Core i5-12450HX – RTX 2050 4GB – 12GB DDR5 – 512GB SSD – 144Hz Display
Rated 0 out of 5
In stock
35,500 EGPLenovo LOQ 15IAX9 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650HX – RTX 3050 6GB – 16GB RAM – 512GB SSD – 15.6″ FHD 144Hz
Rated 0 out of 5
In stock
50,900 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.