“HP Victus 15-fa2013dx Gaming Laptop | Intel Core i5-13420H | NVIDIA RTX 3050 6GB | 8GB | 512GB SSD | 15.6″ FHD 144Hz – Mica Silver” has been added to your cart. View cart
Laptop Dell Vostro 3510 – Processor: Intel core i3-1115G4 , Ram: 4GB , Storage: 256 GB SSD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch
19,900 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
40
People watching this product now!
Categories: Laptop, Laptop New
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 |
| Processor generation | 1115G4 |
| Processor operating speed | 1.7 GHz Up To 4.1 GHz |
| Cache Memory | 4 MB |
| Ram | 4 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2667 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 256 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| screen resolution | (1920 x 1080) |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Dell Vostro 3510 – Processor: Intel core i3-1115G4 , Ram: 4GB , Storage: 256 GB SSD , Graphics Card: Intel UHD Graphics , Display:15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Lenovo LOQ Gaming Laptop – Core i5-12450HX – RTX 2050 4GB – 12GB DDR5 – 512GB SSD – 144Hz Display
Rated 0 out of 5
In stock
35,500 EGPLenovo IdeaPad Slim 3 15IR Laptop – Intel Core i7-13620H – 16GB DDR5 RAM – 512GB SSD – Intel Graphics – 15.6″ FHD
Rated 0 out of 5
In stock
41,300 EGPLenovo Legion 5 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650H – 16GB RAM – 512GB SSD – NVIDIA RTX 5050 8GB – 15.6″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
69,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.