Laptop Dell Precision 5520 , Processor: Intel Core i7-7820HQ , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: 4GB Nvidia Quadro M1200 , Display: 15.6 Inch
17,800 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
47
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel core i7 |
| Processor generation | 7820HQ |
| Processor operating speed | up to 3.9 GHz |
| Cache Memory | 8 MB |
| The Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2400 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 4GB Nvidia Quadro M1200 |
| screen resolution | (1366×768) |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Dell Precision 5520 , Processor: Intel Core i7-7820HQ , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: 4GB Nvidia Quadro M1200 , Display: 15.6 Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell Latitude 7280 Laptop – Intel Core i5-7200U – 8GB RAM – 256GB SSD – 12.5″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
7,500 EGPHP EliteBook 845 G7 Laptop – AMD Ryzen 7 Pro 4750U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ Display – AMD Radeon Vega 8
Rated 0 out of 5
In stock
12,400 EGPHP EliteBook 840 G7 Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
12,500 EGPDell Latitude 5500 Laptop – Intel Core i7-8665U – 16GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
13,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.