Laptop Dell G15 5530 , Processor: Intel Core i7 – 13650HX , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card : 8GB Nvidia RTX 4060 , Display: 15.6-Inch 165Hz
67,900 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
23
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor generation | 13650HX |
| Processor operating speed | 1.7 GHz Up To 4.9 GHz |
| Cache Memory | 24 MB |
| Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR5 |
| RAM operating speed | 4800 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 8GB Nvidia RTX 4060 |
| screen resolution | (1920 * 1080) FHD 165HZ |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Dell G15 5530 , Processor: Intel Core i7 – 13650HX , Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card : 8GB Nvidia RTX 4060 , Display: 15.6-Inch 165Hz” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
HP Victus 15-fa2025ia Laptop – Core i5-13420H – RTX 2050 4GB – 8GB RAM – 512GB SSD – 15.6” FHD 144Hz – Mica Silver
Rated 0 out of 5
In stock
38,000 EGPLenovo IdeaPad Slim 3 15IR Laptop – Intel Core i7-13620H – 16GB DDR5 RAM – 512GB SSD – Intel Graphics – 15.6″ FHD
Rated 0 out of 5
In stock
41,300 EGPLenovo LOQ 15IAX9 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650HX – RTX 3050 6GB – 16GB RAM – 512GB SSD – 15.6″ FHD 144Hz
Rated 0 out of 5
In stock
50,900 EGPHP Victus 16-r1049 Gaming Laptop – Core i7-14700HX – RTX 4060 8GB – 16GB DDR5 – 1TB SSD – 144Hz Full HD – Blue
Rated 0 out of 5
In stock
71,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.