Laptop Dell G15 5530 , Processor: Intel Core i7 – 13650HX , Ram: 16GB , Storage: 1 TB SSD , Graphics Card : 8GB Nvidia RTX 4060 , Display: 15.6-Inch 120Hz-Windows1111
59,900 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
35
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor generation | 13650HX |
| Processor operating speed | 1.7 GHz Up To 4.9 GHz |
| Cache Memory | 24 MB |
| Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR5 |
| RAM operating speed | 4800 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 8GB Nvidia RTX 4060 |
| screen resolution | (1920 * 1080) FHD 120Hz |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Laptop Dell G15 5530 , Processor: Intel Core i7 – 13650HX , Ram: 16GB , Storage: 1 TB SSD , Graphics Card : 8GB Nvidia RTX 4060 , Display: 15.6-Inch 120Hz-Windows1111” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i5-13450HX – 16GB RAM – 512GB SSD – RTX 3050 6GB – 15.6″ FHD 120Hz
Rated 0 out of 5
In stock
47,200 EGPHP Victus 16-r1040nia Gaming Laptop – Core i7-14650HX – RTX 3050 6GB – 16GB DDR5 – 512GB SSD – 144Hz Full HD
Rated 0 out of 5
In stock
54,700 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.