HP EliteBook 650 G4, Processor: Intel Core i7-8550U , Ram: 8GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: AMD Radeon RX 540 , Display:15.6-Inch
11,700 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
58
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor Generation | 8550U |
| Clock Speed | up to 4.0 GHz |
| Cache Memory | 8 MB |
| Memory Size | 8 GB |
| Memory Clocking | 2400 MHz |
| Memory Technology | DDR4 |
| Memory Max Expand To | 32 GB |
| Hard Disk Capacity | 256 GB |
| Hard Disk Number | 1 |
| Hard Disk Type | SSD |
| Graphic Card | 2GB AMD Radeon RX 540 |
| Display Size | 15.6 Inch |
| Display Resolution | FHD (1920*1080) |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “HP EliteBook 650 G4, Processor: Intel Core i7-8550U , Ram: 8GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: AMD Radeon RX 540 , Display:15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell Latitude 7280 Laptop – Intel Core i5-7200U – 8GB RAM – 256GB SSD – 12.5″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
7,500 EGPDell Latitude 3520 Laptop – Intel Core i5-1135G7 – 8GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
12,950 EGPHP EliteBook 840 G7 Touch Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ Touch Display
Rated 0 out of 5
In stock
13,000 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.