“HP 65W Laptop Charger – 19.5V 3.33A – Blue Tip” has been added to your cart. View cart
Touch
HP Elitebook 840 G8 Touch , Processor: Intel Core i7-1165G7, Storage: 256GB SSD, Ram: 16GB , Graphics Card: Intel® Iris Xe Graphics , Display: 14-Inch
16,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
45
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Tag: Touch
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor generation | 1165G7 |
| Processor operating speed | Up to 4.7 GHz |
| Number of cores | 4 |
| Number of tasks in time | 8 |
| Cache Memory | 12 MB |
| The Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2666 MHz |
| Maximum RAM | 64 GB |
| Hard disk capacity | 256 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | Intel® Iris Xe Graphics |
| screen resolution | FHD (1920*1080) TOUCH |
| Screen Size | 14 inches |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “HP Elitebook 840 G8 Touch , Processor: Intel Core i7-1165G7, Storage: 256GB SSD, Ram: 16GB , Graphics Card: Intel® Iris Xe Graphics , Display: 14-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell Latitude 5400 Laptop – Intel Core i5-8265U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
8,500 EGPHP ZBook 15 G3 Workstation – Intel Core i7-6700HQ / 16GB RAM / 256GB SSD / Intel UHD Graphics / 15.6″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
11,500 EGPDell Latitude 5420 – Intel Core i5-1145G7 / 8GB RAM / 256GB SSD / Intel UHD Graphics / 14″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
12,500 EGPHP EliteBook 840 G7 Touch Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ Touch Display
Rated 0 out of 5
In stock
13,000 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.