HP 15-dw3158nia i5-1135G7-8GB-SSD 512GB-MX350-2GB-15.6 HD-DOS-Black
28,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
23
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | HP |
| Model | dw3158nia |
| processor | Intel® Core™ i5-1135G7 (up to 4.2 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 8 MB L3 cache, 4 cores) |
| Chipset | Intel® Integrated SoC |
| Memory | 8 GB DDR4-2666 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| graphics | NVIDIA® GeForce® MX350 (2 GB GDDR5 dedicated) |
| Hard drive | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Optical drive | Optical drive not included |
| Display | 39.6 cm (15.6″) diagonal, HD (1366 x 768), micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Wireless connectivity | Realtek RTL8821CE-M 802.11a/b/g/n/ac (1×1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo |
| Network interface | Integrated 10/100/1000 GbE LAN |
| Expansion slots | 1 multi-format SD media card reader |
| External ports | 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate |
| 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate | |
| 1 HDMI 1.4b | |
| 1 RJ-45 | |
| 1 AC smart pin | |
| 1 headphone/microphone combo | |
| Power supply type | 65 W Smart AC power adapter |
| Battery type | 3-cell, 41 Wh Li-ion |
| Battery life mixed usage | Up to 7 hours and 15 minutes |
| Video Playback Battery life | Up to 9 hours and 30 minutes |
| Webcam | HP True Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones |
| Audio | Dual speakers |
| Operating system | DOS |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 35.85 x 24.2 x 1.99 cm |
| Weight | 1.75 kg |
| Warranty | 11month |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “HP 15-dw3158nia i5-1135G7-8GB-SSD 512GB-MX350-2GB-15.6 HD-DOS-Black” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Lenovo LOQ 15IAX9 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650HX – RTX 3050 6GB – 16GB RAM – 512GB SSD – 15.6″ FHD 144Hz
Rated 0 out of 5
In stock
50,900 EGPHP Victus 15-fa1033NE Gaming Laptop – Core i7-13700H – RTX 3050 6GB – 16GB RAM – 1TB SSD – 144Hz Full HD – Silver
Rated 0 out of 5
In stock
53,900 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.