Touch
Dell Precision 3520 , Processor: Core i5-7300HQ , Ram: 16GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: 2GB Nvidia Quadro M620 , Display: 15.6-Inch (Touch)
12,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
30
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Tag: Touch
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel core i5 |
| Processor generation | 7300HQ |
| Processor operating speed | Up to 3.6 GHz |
| Cache Memory | 8 MB |
| Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM speed | 2133 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 256GB |
| Hard disk type | SSD |
| Graphics card | 2GB Nvidia Quadro M620 |
| screen resolution | (1366 x 768) Touch |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Dell Precision 3520 , Processor: Core i5-7300HQ , Ram: 16GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: 2GB Nvidia Quadro M620 , Display: 15.6-Inch (Touch)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell Latitude 5500 Laptop – Intel Core i7-8665U – 16GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
13,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.