Dell Optiplex 3090 – Intel® Core i5-10500 – 4GB – 1TB – Intel UHD Graphic 630 – Black (New)
19,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
25
People watching this product now!
Category: PC New
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Black |
| Model | Dell Optiplex 3090 |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor Generation | 10th Generation |
| Processor Information | 10th gen Intel® Core™ i5-10500 Processor 12M Cache, up to 4.50 GHz |
| RAM | 4 GB |
| RAM Information | 4GB DDR4 |
| Hard Disk Capacity | 1 Tera |
| Hard Disk Type | 1TB HDD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics |
| Graphics Card Details | Intel UHD Graphic 630 |
| Product Warranty | 1 Year |
| Speaker | Stereo Speakers |
| I/O Ports | Network port: (1) RJ-45 Ethernet port USB ports: (2)USB 2.0 port (front) (4) USB 3.2 Gen 1 ports (rear) (2) USB 2.0 ports with SmartPower on (rear) Audio port: (1) Universal audio port (front) (1) Re-tasking Line-out/Line-in audio port (rear) Video port: (2) DisplayPort 1.4 ports (rear) |
| OPERATING SYSTEM | Free Dos
|
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Dell Optiplex 3090 – Intel® Core i5-10500 – 4GB – 1TB – Intel UHD Graphic 630 – Black (New)” Cancel reply
Shipping & Delivery







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.