Dell latitude E5570 , Processor: Core i7-6820HQ, Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: AMD Radeon R7 M360 2GB , Display: 15.6-Inch
12,500 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
69
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel core i7 |
| Processor generation | 6820HQ |
| Processor operating speed | Up To 3.7GHz |
| Cache Memory | 3 MB |
| Ram | 16 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2133 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 512 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Hard disk number | 2 |
| Graphics card | AMD Radeon R7 M360 2GB |
| screen resolution | (1366 x 768) |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Dell latitude E5570 , Processor: Core i7-6820HQ, Ram: 16GB , Storage: 512GB SSD , Graphics Card: AMD Radeon R7 M360 2GB , Display: 15.6-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
HP ProBook 445 G7 Laptop – AMD Ryzen 7 4700U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ – Work & Study Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
11,500 EGPDell Latitude 3510 Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
11,500 EGPHP ProBook 440 G7 Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ – Work & Study Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
11,900 EGPDell Latitude 5420 – Intel Core i5-1145G7 / 8GB RAM / 256GB SSD / Intel UHD Graphics / 14″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
12,500 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.