Dell latitude 5490 , Processor: Core i7-8650U, Ram: 8GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: NVIDIA GeForce MX130 , Display: 14-Inch
10,800 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
70
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Tag: Laptop Dell Used
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel core i7 |
| Processor generation | 8650U |
| Processor operating speed | 1.7 GHz Up To 3.4 GHz |
| Cache Memory | 8 MB |
| The Ram | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2667 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 256 GB |
| Hard disk type | SSD |
| Hard disk number | 1 |
| Graphics card | 2GB NVIDIA GeForce MX130 |
| screen resolution | (1920 x 1080) |
Additional information
| Brand |
Dell |
|---|---|
| Display |
14 Inch |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Dell latitude 5490 , Processor: Core i7-8650U, Ram: 8GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: NVIDIA GeForce MX130 , Display: 14-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
HP ProBook 445 G7 Laptop – AMD Ryzen 7 4700U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ – Work & Study Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
11,500 EGPHP ZBook 15 G3 Workstation – Intel Core i7-6700HQ / 16GB RAM / 256GB SSD / Intel UHD Graphics / 15.6″ Display
Rated 0 out of 5
In stock
11,500 EGPHP ProBook 440 G7 Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 14″ – Work & Study Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
11,900 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.