Dell latitude 5470 , Processor: Core i5-6440HQ, Ram: 8GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: 2G AMD Radeon R7 M360 , Display: 14-Inch
7,900 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
61
People watching this product now!
Category: Laptop Original
Tag: Laptop Dell Used
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel core i5 |
| Processor generation | 6440HQ |
| Processor operating speed | up to 3.3 GHz |
| Cache Memory | 3 MB |
| The Ram | 8GB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM operating speed | 2666 MHz |
| Maximum RAM | 32 GB |
| Hard disk capacity | 256 GB |
| Hard disk type | SSD M.2 NMme |
| Wieght | 1.82 Kg |
| Graphics card | 2G AMD Radeon R7 M360 |
| screen resolution | (1366 x 768) |
Additional information
| Brand |
Dell |
|---|---|
| Display |
14 Inch |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Dell latitude 5470 , Processor: Core i5-6440HQ, Ram: 8GB , Storage: 256GB SSD , Graphics Card: 2G AMD Radeon R7 M360 , Display: 14-Inch” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell Latitude 7280 Laptop – Intel Core i5-7200U – 8GB RAM – 256GB SSD – 12.5″ Business Laptop
Rated 0 out of 5
In stock
7,500 EGPHP ProBook 450 G7 Laptop – Intel Core i5-10210U – 8GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ Display – Intel UHD Graphics
Rated 0 out of 5
In stock
13,900 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.