ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402QA-LZ005W Laptop – AMD Ryzen™ R5-5600H – 8GB – 512GB SSD – AMD Radeon™ Graphics – 14.0 ” WUXGA – Win11 – Quiet Blue
28,999 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
60
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Blue |
| Part Number | 90NB0WT1-M00950 |
| Model | TN3402QA-LZ005W |
| Processor | AMD |
| Processor Information | AMD Ryzen™ 5 5600H Mobile Processor (6-core/12-thread, 19MB cache, up to 4.2 GHz max boost) |
| RAM | 8 GB |
| RAM Information | 8GB DDR4 |
| Hard Disk Capacity | 512 GB |
| Hard Disk Type | 512GB SSD |
| Graphics Card | AMD Radeon Graphics |
| Graphics Card Details | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Display Type | 14.0 ” WUXGA |
| Display Size | 14 inches |
| I/O Ports | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery / VR 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in” |
| Speaker | Stereo Speakers |
| OPERATING SYSTEM | Windows 11 |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402QA-LZ005W Laptop – AMD Ryzen™ R5-5600H – 8GB – 512GB SSD – AMD Radeon™ Graphics – 14.0 ” WUXGA – Win11 – Quiet Blue” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Dell Vostro 15 3520 Laptop – Intel Core i5-1235U – 4GB RAM – 256GB SSD – 15.6″ FHD – Black
Rated 0 out of 5
In stock
24,200 EGPLenovo IdeaPad Slim 3 15IR Laptop – Intel Core i7-13620H – 16GB DDR5 RAM – 512GB SSD – Intel Graphics – 15.6″ FHD
Rated 0 out of 5
In stock
41,300 EGPHP Victus 15-fa1033NE Gaming Laptop – Core i7-13700H – RTX 3050 6GB – 16GB RAM – 1TB SSD – 144Hz Full HD – Silver
Rated 0 out of 5
In stock
53,900 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.