Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ005W Laptop, Intel Core i5-1335U, 15.6 Inch FHD, 512GB SSD, 8GB RAM, Intel UHD Graphics, Windows 11 – Blue
23,800 EGP
Out of stock
قم بإضافة المنتجات التي تريدها إلى السلة و أتمم عملة الشراء
سيتم التواصل معك من قبل أحد مندوبينا خلال 24 ساعة
يصل إليك طلبك في مده عمل تتراوح بين يوم إلى 4 أيام
إستلم طلبك في العنوان الذي أدخلته أو أقرب نقطة لعنوانك
59
People watching this product now!
Category: Laptop New
Description
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model Name | Vivobook 15 X1504VA-NJ005W |
| Display Size | 15.6 Inch |
| RAM | 8 GB |
| Processor Manufacturer | Intel Core i5 |
| Number of Processor Core | Deca Core |
| Operating System Type | Windows 11 |
| Processor Speed | Up to 4.60 GHz |
| Graphics Card Type | Intel UHD |
| Resolution in Numbers | 1920×1080 |
| Resolution Type | FHD |
| USB Ports | 4 |
| Port Type | 1x USB Type-C 3.2 Gen 1 2x USB Type-A 3.2 Gen 1 1x USB 2.0 |
| HDMI Ports | 1 |
| Numeric Keypad | Yes |
| Web Cam | Yes |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ005W Laptop, Intel Core i5-1335U, 15.6 Inch FHD, 512GB SSD, 8GB RAM, Intel UHD Graphics, Windows 11 – Blue” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IR Laptop – Intel Core i7-13620H – 16GB DDR5 RAM – 512GB SSD – Intel Graphics – 15.6″ FHD
Rated 0 out of 5
In stock
41,300 EGPDell G15 5530 Gaming Laptop – Intel Core i7-13650HX – 16GB DDR5 – 512GB SSD – RTX 4050 6GB – 15.6″ FHD 165Hz
Rated 0 out of 5
In stock
63,700 EGP







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.